Groepsindeling, Schooltijden & Vakanties

Schooltijden
 
    Maandag   Dinsdag   Woensdag   Donderdag   Vrijdag
 Groepen 1-4   8.30-14.45   8.30-14.45   8.30-12.30   8.30-14.45   8.30-12.00
 Groepen 5-8   8.30-14.45   8.30-14.45   8.30-12.30   8.30-14.45   8.30-14.45
 
AANGEPASTE START- EN EINDTIJDEN, corona-gerelateerd, schooljaar2020-2021
 
De groepen 1-2A, 1-2C, 4, 5 en 7:
 
Inlooptijd      8.15-8.30 u
Eindtijd:        14.45 u, 12.30 u woensdag, 12.00 u vrijdag
 
De groepen 1-2B, 3, 6 en 8:
 
Inlooptijd      8.30-8.45 u
Eindtijd:        15.00 u, 12.45 u woensdag, 12.15 u vrijdag

Vakantierooster en vrije dagen in schooljaar 2021-2021
 
 Herfstvakantie   19 oktober t/m 23 oktober 2020
 Kerstvakantie                                             21 december 2020 t/m 1 januari 2021
 Carnavalsvakantie                                     15 februari t/m 19 februari 2021
 Goede vrijdag  2 april 2021
 Paasmaandag  5 april 2021
 Koningsdag  27 april 2021
 Meivakantie  3 mei t/m 14 mei 2021
 Hemelvaart  13 mei 2021
 Pinkstermaandag   24 juni 2021
 Zomervakantie  26 juli t/m 3 september 2021

 Vrije (mid)dagen Alle groepen:
 
 Studiedagen Tweedaagse Team               18 en 21 september 2020  
 Vrijdagmiddag voor de herfstvakantie 16 oktober 2020, vanaf 12 u vrij 
 Vrijdagmiddag voor kerstvakantie 18 december 2020, vanaf 12 u vrij      
 Vrijdagmiddag voor carnaval 12 februari 2021, vanaf 12 u vrij
 Goede Vrijdag Studiedag  2 april 2021 
 Maandag Studiedag  4 mei 2021
 Dinsdag bevrijdingsdag  5 mei 2021
 Vrijdagmiddag Laatste schoolmiddag  10 juli 2021, vanaf 12 u vrij

Alleen vrij voor de groepen 1 t/m 4:
 
Vrijdag Studiedag                                            9 oktober 2020                                   
 Donderdag Studiedag  5 november 2020
 Dinsdag Studiedag  12 januari 2021
 Maandag Studiedag  22 februari 2021
 Dinsdag Studiedag  6 april 2021
 Maandag Studiedag  26 april 2021
 Pinksterdinsdag studiedag  25 mei 2021
 Vrijdag Studiedag   11 juni 2021
 Donderdag Studiedag  8 juli 2021



Groepsindeling 2019-2020
 
 Locatie 
 Grevenbicht  
 Maandag            Dinsdag   Woensdag   Donderdag   Vrijdag         
 Unit 1 Onderbouw          
 Groep 1-2 A  Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy
           
 Groep 1-2 B  Juf Christel  Juf Christel  Juf Christel  Juf Maria   Juf Maria 
           
 Groep 1-2 C  Juf Sandra  Juf Anouk  Juf Anouk  Juf Sandra  Juf Anouk
           
 Groep 3   Juf Mariëlle   Juf Mariëlle  Juf Mariëlle  Juf Mariëlle  Meester Walt
           
 Unit 2 Middenbouw          
 Groep 4   Juf Anna (Anke)  Juf Anna (Anke)  Juf Anna (Anke)  Juf Anna (Anke)  Juf Anna (Anke)
           
 Groep 5  Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger
            
 Groep 6  Meester Werner   Meester Werner   Meester Werner   Meester Werner  Meester Werner 
           
 Extra ochtend
 groepen 5 en 6
 Meester Walt  Meester Walt      
           
 Extra middag
groepen 5 en 6 
 Meester Walt   Meester Walt     Juf Nicole  Meester Walt
 Juf Anouk
 (alleen gr 5)
           
 Unit Bovenbouw          
 Groep 7  Meester Maurice   Juf Sylvie  Meester Maurice  Juf Sylvie  Meester Maurice
 Juf Sylvie
           
 Groep 8  Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy
           
 Extra middag
 groepen 7 en 8
 Juf Nicole       Juf Peggy 
(alleen gr 7)
Juf nicole
 
 Juffrouw Nicole is 3 middagen ingezet met coachende taken in de groepen 5, 6, 7 en 8.
 Tevens coacht zij gedurende 2 ochtenden en 1 middag individuele kinderen m.b.t. onderwijs-gerelateerde thema's.
 
 Algemeen      
 Intern Begeleider  Miranda Habets en Math Kentgens
 KoVaCoach     Nicole Steuns 
 ICT      Yvonne Pleijers 
 Management assistente  Suzanne Crijns 
 Conciërge     Jo Savelkoul en Suzanne Crijns 
 Onderwijs vrijwilliger  Roel Nijsten (Unit 3 bovenbouw)
 Directeur  Resy van Leeuwen
























































 
Terug
Print